DOĞA TASARIM‘ı ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Müşterilerimizin çoğunun kendilerine bir servete mal olmayacak kaliteli ürünler istediğini anlıyoruz, bu nedenle çok çeşitli tasarım tercihlerine ve kişisel bütçelere uyan rekabetçi fiyatlara sahip ürünler sunuyoruz.

Zarif ve güzel, kişiselleştirilmiş veya geleneksel, temanızla koordineli olacak, etkinliğinizi geliştirecek ve gelecek yıllar için güzel anılar sağlayacak çok çeşitli el yapımı hediyelik ürünler hazırlıyoruz. Gerçekten keyif alacağınız ürünler yaratmak için çalışıyoruz.

Özel günlerinizde hayallerinizi gerçekleştirmek için yanınızdayız. Ailenize, arkadaşlarınıza veya misafirlerinize bu mutlu gününüzde sürpriz yapın. Siz ve sevdikleriniz için özel ve eşsiz bir şeyler hazırlamayı çok isteriz. Kişiselleştirilmiş misafir hediyelikleri ile konuklarınıza, onları ne kadar önemsediğinizi gösterin. Doğa Tasarım güvencesiyle sevdiklerinizi mutlu edin.

Hazırsanız, şimdi tam zamanı! Ürünler için tıklayınız.

Vizyonumuz
Bir mağaza sahibi olarak ilk sorumluluğunuz müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bu, ileri görüşlülük ve müşteri dostu bir yaklaşım gerektirir. Önce müşteri ihtiyaç ve taleplerini dinliyoruz, sonra ona göre hareket ediyoruz.

Misyonumuz
İnsanlara doğru davranmak, iş yapma şeklimiz için çok önemlidir. Müşterilerimize kendimize davranılmasını istediğimiz gibi davranırız. Geleneksel ücretli reklamcılığa para yatırmak yerine, ürünlerimizi ve hizmetlerimizi deneyimleyip takdir eden ve bunu arkadaşlarına anlatmak isteyen insanların ağızdan ağza sözlerine çok güveniyoruz.

Bizi Takip Edin: Facebook, Twitter veya Instagram.
Organizasyon fotoğraflarınızı görmek istiyoruz! Güzel fotoğraflarınızı gönderirken bizi etiketlediğinizden veya bize #dogatasarim etiketini eklediğinizden emin olun.

Şartlar ve Politikalar
Lütfen bu sitede yayınlanan Gizlilik Politikamız gibi diğer politikalarımızı inceleyin. Bu politikalar ayrıca dogatasarim.net ziyaretinizi de yönetir.

  1. Gizlilik Politikası
  2. Kullanıcı Sözleşmesi
  3. Kişisel Verilerin Korunması
  4. Mesafeli Satış Sözleşmesi
  5. Teslimat, İade & Değişim Politikası

Sitemizde, politikalarımızda ve bu Kullanım Hüküm ve Koşullarında herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkımız saklıdır. Bu koşullardan herhangi biri geçersiz, hükümsüz veya herhangi bir nedenle uygulanamaz olarak kabul edilirse, bu koşul bölünebilir olarak kabul edilecek ve kalan herhangi bir koşulun geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Son Güncelleme: 12/10/2020